calcPageSize());
$nextTick(function () {
var element = document.getElementsByTagName('body')[0];
element.classList.add('overflow-hidden');
});"
/>
Counter Top Square Glass Cold Food Display 900x530x730
REFRIGERATED • 2 ~ 8°C
Dimensions: 900mmW x 530D x 730H; 2 Shelves
240V; 50hz; 550W; 10A Outlet required
Ambient operating temp 30°C
1 Year Parts and Labour Warranty
| clearance product | No |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Door Type | Sliding Doors |
| Body | Stainless Steel |
| Gross Volume | 93L |
| Temperature Range | 2 to 8°C |
| Net Weight (Kg) | 75 |
| Width (mm) | 900 |
| Depth (mm) | 530 |
| Height (mm) | 730 |
| Packing Width (mm) | 580 |
| Packing Depth (mm) | 960 |
| Packing Height (mm) | 800 |
| Power | 240V/50Hz; 260W; 10A outlet required |
| Warranty | 1 Year Parts and Labour |
Bonvue Counter top square glass cold food display - GN-900RT
: 10 +
In stock
Silver Chef Rent-Try-Buy & Best Price Guarantee
30 Day Money Back Guarantee & Free Returns. Terms&Conditions Apply
Industry leading 24 hours 7 days after hour service!
Counter Top Square Glass Cold Food Display 900x530x730
REFRIGERATED • 2 ~ 8°C
Dimensions: 900mmW x 530D x 730H; 2 Shelves
240V; 50hz; 550W; 10A Outlet required
Ambient operating temp 30°C
1 Year Parts and Labour Warranty
| clearance product | No |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Door Type | Sliding Doors |
| Body | Stainless Steel |
| Gross Volume | 93L |
| Temperature Range | 2 to 8°C |
| Net Weight (Kg) | 75 |
| Width (mm) | 900 |
| Depth (mm) | 530 |
| Height (mm) | 730 |
| Packing Width (mm) | 580 |
| Packing Depth (mm) | 960 |
| Packing Height (mm) | 800 |
| Power | 240V/50Hz; 260W; 10A outlet required |
| Warranty | 1 Year Parts and Labour |
Don't have an account? Create An Account